Komentarze 40 komentarzy

avatar

Jestem koleżanką tragicznie zmarłej Siostry Honoraty. Nie mogłam towarzyszyć Honoracie w ostatniej drodze… niestety praca… bardzo współczuję Rodzicom Siostry i wszystkim Siostrom w Zgromadzeniu. To, że Kasi już nie ma jeszcze do mnie nie dociera. Chciałabym uczestniczyć w Mszy Św. za Siostrę Honoratę i zapalić znicz na jej grobie. Bardzo proszę o informację kiedy będzie taka Msza Św.
ps. studiowałam z Honoratką w Katowicach i razem miałyśmy obronę pracy magisterskiej. Na egzamin przyjechała z Siostrą Józią, którą ciepło pozdrawiam. Może Siostra mnie pamięta i pośle jakieś informacje.
Szczęść Boże wszystkim Siostrom w Zgromadzeniu
Lonia

avatar

Szczęść Boże Loniu. Tak Loniu zgadza się pamiętam Cię właśnie z tej obrony magisterskiej na której byłam razem z siostrą Honoratą.
Serdecznie dziękujemy za Twoje współczucie i łączność z Siostrami Elżbietankami i Rodzicami tragicznie zmarłej s.Honoraty.
Msza Święta za zmarłą s.Honoratę będzie odprawiona w naszej kaplicy Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety
w Katowicach ul. Warszawska 52 – dnia 7 stycznia 2014 tj. wtorek o godz. 19.00
bardzo serdecznie zapraszam do udziału we wspólnej modlitwie za zmarłą s.Honoratę.
Szczęść Boże – s.Józefa

avatar

Diament? Drogocenny, jak kobieta.Metaforycznie, bo nie o postać jej chodzi, a o wartość, jaką nada życiu jej miłość i wrażliwość.Ale z diamentu tylko właściwy szlifierz potrafi wyczarować brylant!

avatar

do Sióstr Elżbietanek

avatar

także tę siostrę spotkałam kiedyś moje wyrazy współczucia ona o rok tylko starsza ode mnie była tak młodo odeszła .

avatar

siostro,czy jest możliwość przesłać mi zdjęcia waszej kaplicy z okresu Bożego Narodzenia.Nasza siostra Leopolda chciałaby zobaczyć a ja nie umiem ich odnaleźć.mieszkam we Wrocławiu na ul.św.Józefa 1/3.

z Bogiem s.M.Małgorzata Jarosz też Elżbietanka.

avatar

„Mä en ylipäätään käsitä mitä ihmiset (lue: naiset) vessassa oikein asuu? „Siis mä olen toivonut ja odottanut saavani vastauksen tähän jo viimeiset 15 vuotta, siitä asti kun olen baareissa alkanut käymään ja jonottanut siellä vessoihin! Voisiko joku vessa-asukkinainen jo VIHDOIN tulla paljastamaan salaisuutensa, olisi meinaan helpompi sietää niitä puolen tunnin turhia jonotusaikoja, jos kerrankin kuulisi jonkun järjellisen selityksen asialle? 😉

avatar

O Matko naprawdę współczuję takie młode dziewczyny szkoda Was można sobie życie inaczej ułożyć.

avatar

Trem lindooo de minha vida, mais uma make arrasante que vc preparou eim?? adoreiiiiiii, vou tentar o laranjinha em mim tb e não sei como estou vivendo ainda sem o orange soda da NYX, paraaaa Flor que não posso gastar kkkkk beijooos []

avatar

Dziewczyny dajcie sobie spokoj szkoda was moje drogie. Załóżcie Rodziny.

avatar

Śniadanie dla UBOGICH.

Wyślij komentarz