Pora na zmiany!

Drodzy odwiedzający naszą stronę!

To już 170 lat naszego Zgromadzenia! Dlatego w ramach prezentu chcieliśmy zaprezentować wam nową szatę graficzną strony. Została ona znacznie poszerzona, zmieniliśmy kolorystykę na bardziej żywą, dodaliśmy więcej miejsca na boczne gadgety i zrobiliśmy wiele wiele innych rzeczy, które możecie podziwiać. Mamy nadzieję, że podoba wam się obecna stylistyka strony, a jej kolory nie przysłaniają niesionego przez nas słownego przesłania.

Strona ciągle się rozwija. To, czego nie widać, dzieje się na tak zwanym zapleczu. Może nie wiecie, ale kiedy zaczynaliśmy tworzyć stronę, opierała się ona o tzw. wersję 3.1.0. Dzisiaj dotarliśmy już do 3.4.2. Ale to mało ważne – ważne jest to, że dzięki temu non-stop dbamy o wasze bezpieczeństwo, wygodę korzystania, dodajemy nowe możliwości oraz opiekujemy się każdym jej elementem, by zwyczajnie nie przestał działać. A wszystko dzięki temu, że chcecie z nami współpracować.

No właśnie – współpraca ta jest z roku na rok coraz bardziej owocna. Na początku odwiedzało nas zaledwie kilka osób dziennie. Wraz z przybywającymi zdjęciami, artykułami (tu wielki ukłon w stronę s. Zofii, która wkłada w to mnóstwo pracy i serca) przybywało odwiedzających. Dzisiaj mamy już 98 877 odwiedzeń! Ta ogromna liczba rośnie z dnia na dzień i liczymy, że już wkrótce uda nam się dobić do magicznych 100 tysięcy. Pewnie ciekawią was pozostałe statystyki. Oto kilka z nich:

  • W roku 2011 kiedy rozpoczynaliśmy działalność osiągnęliśmy liczbę wejść równą: 50 806. Tyle razy ktoś wszedł na stronę elzbietanki-katowice.pl od lutego 2011 do grudnia tego samego roku.
  • Łatwo więc wyliczyć, że w tym roku odwiedzeń tych jest na chwilę obecną 48 071. A jeszcze nie dotarliśmy do grudnia!
  • Dziennie wchodzicie na naszą stronę około 150 razy z mniej więcej 45 różnych komputerów! (Dziennie ta liczba się zmienia, raz jest was więcej, raz mniej.
  • Najgorętszym miesiącem tego roku był styczeń. Otwarliście naszą stronę aż 6506 razy.
  • Odwiedzaliście nas z dosłownie całego świata: Polski, Niemiec, Brazylii, Włoch, Węgier, Japonii Szwajcarii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Szwecji, Boliwii, Danii, Holandii, Norwegii a nawet Kolumbii.
  • Drugim odwiedzającym nas kontynentem (jeśli chodzi o liczbę wejść) jest aktualnie Ameryka Południowa.
  • Jeśli chodzi o Polskę, to prym wiodą Katowice, zaś gonią je nieustannie Piekary Śląskie. Zobaczymy, czy kiedyś ten wyścig zakończy się innym zwycięzcą.
  • Co ciekawe, najczęściej gościmy u nas Ślązaków (31 906 wejść), jednakże sporym zainteresowaniem wykazuje się Wielkopolska (3024 wejścia).
  • Jeśli chodzi o komputery, najchętniej korzystacie z przeglądarki Mozilla Firefox( 37 388 wejść), zaś system, na którym pracujecie to Windows XP(44 421 wejść). Dla porównania Internet Explorer to 33 818 wejść, Chrome 17 884 wejścia. Zaś jeśli chodzi o systemy: Windows 7 – 31 733 wejścia, Windows Vista – 20 219 wejść, Linux 895 wejść.
  • A jeśli zastanawiacie się jak dokładni jesteśmy w prowadzeniu tego typu statystyk to mogę powiedzieć, że w dniu wczorajszym (29 września 2012 r.) strona została otwarta 26 razy (najwięcej) o godzinie 20,  z czego w całym dniu odwiedzaliście nas z 45 komputerów 🙂

Ostatnio zadbaliśmy o to, by wasze przeglądarki były na bieżąco aktualizowane. Dodaliśmy wyskakujące okienko, które powiadomi was, kiedy wasza przeglądarka będzie potrzebowała dodatkowej troski. Jest to na tyle istotne, iż unikniecie w ten sposób ataku ze strony osób postronnych na wasz komputer i będziecie mogli się cieszyć poprawnym wyświetlaniem strony. Denerwujące okienko zniknie zaraz po tym, jak wasza przeglądarka będzie znowu „na czasie”.

Jak widzicie staramy się dbać o renomę. Dlatego bezcenne są dla nas wasze uwagi. Jeśli tylko macie jakiś problem z korzystaniem ze strony, coś jest dla was nie jasne, piszcie prosto do naszego administratora i opiekuna od spraw technicznych pod adres: adam.hulin@interia.pl

Liczymy na szczere komentarze dotyczące obecnego wyglądu i …

…SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ŻE JESTEŚCIE Z NAMI!!

Pozdrawiamy, administracja.

Przepraszamy, nie ma aktualnie dostępnych ankiet.

 

Wyślij komentarz