Skrzynka Modlitewna

Jeśli chcesz, abyśmy wsparły Cię modlitwą i prosiły Boga w twojej intencji, wyślij na
skrzynkę mailową
 
swoją prośbę – treść intencji.
PRZEZ MIESIĄC JEDNA Z NAS BĘDZIE SZCZEGÓLNIE OMADLAĆ TWOJĄ INTENCJĘ,
o czym napiszemy Ci w odpowiedzi na Twoją prośbę.
Jeśli chcesz, aby modlitwą wsparli Cię wszyscy odwiedzający naszą stronę- dopisz komentarz.

Komentarze 2 302 komentarze

avatar

Kochane siostry proszę o modlitwę o uwolnienie z dolegliwości dróg moczowych i okolic. Bóg zapłać

avatar

Jezu Dobry, Matko Najświętsza, Aniele Stróżu, Aniołowie wierzę w Was dlatego ośmielam się przeprosić za swoje grzechy i grzeszność a także dziękować za to, że jestem, żyję, za łaski, słuchanie mnie i za to, że jesteście przede wszystkim. Proszę o odpuszczenie, przebaczenie i zapomnienie grzechów dziadka Władysława C oraz wujów Kazimierza C, Romana C aby jak najprędzej doznali pociechy i dostąpili zaszczytu, łaski oglądania Bożej światłości, Boga a także komunikowania się z nim, obcowania, przebywania. Proszę o łaski niezbędne mi(Michałowi C) w uczeniu się i pracy zarówno tej domowej jak i zawodowej. Abym się rozwijał i wykonywał je wzorowo.
Ośmielam się też prosić o łaski nawrócenia i wiary i wszelkie inne słuszne łaski dla mojej mamy Doroty C, cioci Marii C, babci Pelagii C. Aby zaczęły się modlić, wierzyć i wykazywały się zrozumieniem dla mnie i moich rad. Wysłuchajcie i jak najlepiej i najprędzej się tym zajmijcie proszę Was o to o Aniołowie Stróże, Aniołowie, Matko Najświętsza, Dobry Jezu.

avatar

Prosze o modlitwę w intencji by moj brat znalazł stałą pracę. Bóg zapłać

avatar

Panie Jezu błagam Cię o łaskę nawrócenia i uwolnienia dla syna i synowej, o przemianę ich myślenia i postępowania, o światło i dary Ducha Św dla nich, by zerwali z dotychczasowym życiem i powrócili na drogę wiary.

avatar

Proszę o modlitwe, aby Natalia i Michał ponownie spotkali się w maju na swojej drodze i zaczęli razem współpracować w firmie.

avatar

Jezu Dobry, Matko Najświętsza, Aniele Stróżu, Aniołowie wierzę w Was dlatego ośmielam się przeprosić za swoje grzechy i grzeszność a także dziękować za to, że jestem, żyję, za łaski, słuchanie mnie i za to, że jesteście przede wszystkim. Proszę o łaski nawrócenia, wiary i inne słuszne dla Norwega Andersa Behringa Breivika(obecnie Fjotolf Hansen) zamachowca z Oslo, wyspy Utoya a także dla Turka Mehmeta Ali Agcy zamachowca.
Proszę o łaski dla siebie(Michał C) motywacji, skupienia, dyscypliny zaangażowania i determinacji i inne niezbędne mi w uczeniu się i pracy zarówno tej domowej jak i zawodowej. Abym się rozwijał i wykonywał ją wzorowo.
Ośmielam się też prosić o łaski nawrócenia i wiary i wszelkie inne słuszne łaski dla mojej mamy Doroty C, cioci Marii C, babci Pelagii C. Aby zaczęły się modlić, wierzyć i wykazywały się zrozumieniem dla mnie i moich rad. Proszę też o łaski dla mnie(Michała C) przypomnienia, uświadomienia sobie wszystkich, absolutnie wszystkich swoich grzechów abym je wszystkie z siebie wydobył i wszystkie je dobrze wyznał na spowiedzi. Aby stać się czystym i godnym. Wysłuchajcie i jak najlepiej i najprędzej się tym zajmijcie proszę Was o to o Aniołowie Stróże, Aniołowie, Matko Najświętsza, Dobry Jezu.

avatar

Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny; o męża o jego przemianę, o pojednanie i naprawienie relacji z córką. Proszę, aby zrobil to co powinien abyśmy wreszcie mogli być razem.

avatar

Maryjo św.Józefie proszę usuńcie wszystko co powoduje ze mój mąż nie może mieć na stałe tu na miejscu dobrej pewnej stałej pracy,że ciągle mu tu coś nie pasuje,że nie rozumie i nie wypełnia przysięgi małżeńskiej,wyrwijcie go z zaślepienia światem a nakłońcie do pokuty,nawrócenia i nie pozwólcie mu obrażać Boga i zatracać duszy i niszczyć naszego małżeństwa,pomożcie mu dostać i mieć już na zawsze tu dobrą pracę i nigdy mnie nie opuszczać,proszę.

avatar

Prosze o modlitwę w intencji o przemianę serc, o uzdrowienie z gniewu, o łaskę pojednania dla tych, którzy gniewają się na mnie. Bóg zapłać

avatar

W intencji Bogu wiadomej. Jezu Ty się tym zajmij.

avatar

O uratowanie i uzdrowienie małżeństwa Marioli i Andrzeja

avatar

Panie Jezu proszę za wstawiennictwem Św. Józefa o zdrowie i błogosławieństwo we wszystkich sprawach dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Andrzeja i Jana.

avatar

Błagamy o wstawiennictwo w modlitwie za nasze małżeństwo, za uwolnienie z sideł niepłodności która je niszczy, o uzdrowienie serc, uwolnienie z depresji, rozpaczy i zwątpienia oraz o upragniony dla nas dar potomstwa. Bóg zapłać za modlitwe!
Marta i Tomasz

avatar

Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie dla Adama. O uzdrowienie go z ciężkiej choroby .Bóg zapłać

avatar

Proszę‌ ‌o‌ ‌dar‌ ‌poczęcia‌ ‌i‌ ‌‌urodzenia‌ ‌zdrowego‌ ‌dzieciątka‌‌ ‌dla‌ ‌Justyny‌ ‌i‌ ‌Arkadiusza‌ ‌

avatar

Prosze o modlitwę za Piotra

avatar

Drogi Boże – Stwórco oraz Łaskawa Matko Boża, zwracam się do Was ze wszystkimi obawami wobec oczekującej mnie operacji. Proszę dajcie mi odwagę potrzebną, by stawić jej czoło z niezachwianą pewnością, że mnie chronicie i kochacie. Kiedy będę w narkozie, daj memu duchowi odczuć, że nie muszę się o nic martwić ani niczego obawiać. Ukój moje nerwy, uspokój umysł i odpuść mi wszystkie grzechy w swoim miłosierdziu.
Proszę daj zespołowi operacyjnemu umiejętności potrzebne, by operacja się udała i by nie było komplikacji. Proszę daj mej rodzinie i przyjaciołom podtrzymującą na duchu wiarę w to, że jesteś z nami. Rozprosz ich obawy podczas nadchodzących godzin mojej operacji. Składam w Wasze ręce moje wyzdrowienie i proszę, by Wasz uzdrawiający dotyk przyspieszył mi powrót do zdrowia.
Drogi Boże oraz łaskawa Matko Boża, składam moje życie w Wasze ręce i ufam w Waszą dobroć, miłość i troskę o mnie.

avatar

Proszę Jezusa Maryję i Józefa Świętego o opamietanie BOŻE dla Janiny za wyrządzone krzywdy córkom i rodzinie prosi matka danuta

avatar

Proszę Jezusa Maryję i Józefa Świętego o zdrowie jedność w domu i w rodzinie i pokonanie wszelkich krzywd od krzywdzicieli prosi DANUTA

Wyślij komentarz