Skrzynka Modlitewna

Jeśli chcesz, abyśmy wsparły Cię modlitwą i prosiły Boga w twojej intencji, wyślij na
skrzynkę mailową
 
swoją prośbę – treść intencji.
PRZEZ MIESIĄC JEDNA Z NAS BĘDZIE SZCZEGÓLNIE OMADLAĆ TWOJĄ INTENCJĘ,
o czym napiszemy Ci w odpowiedzi na Twoją prośbę.
Jeśli chcesz, aby modlitwą wsparli Cię wszyscy odwiedzający naszą stronę- dopisz komentarz.

Komentarze 1 572 komentarze

avatar

Jezu okaż nam miłosierdzie i litość,mnie i dzieciom i uzdrów nas,uwolnij,ochraniaj,pomóż we wszystkim,utwierdź w wierze,daj Ducha Św w obfitości,zanurzamy się cali w Twoim miłosierdziu przez Serce Maryi, ze wszystkimi naszymi chorobami,ranami,problemami,ulituj się nad nami w tym tygodniu miłosierdzia,udziel nam trwałej pomocy we wszystkich sprawach naszych tak żebym odzyskała poczcie bezpieczeństwa i żeby już nikt nigdy nie mógł zabrać mi dzieci ani stanąć nam na drodze do pobożnego życia prawdziwą wiara i miłością Boga i Maryi zawsze.proszę

avatar

Mateczka Kochana, jako najlepszej mamusi na świecie oddaje w opiekę moja córeczkę. Proszę Maryjo spraw by była spokojniejsza,grzeczniejsza ,by potrafiła się dogadać z rówieśnikami. Bardzo mi jest przykro jak widzę ze jest odrzucana przez swoją klasę i serce mnie boli bo nic nie potrafię sama z tym zrobić. Maryjo,otocz moja Hania swoją opieką. A ode mnie zabierz brak wiary w sama siebie oraz niepokój wewnętrzny. Prosze o miłość i jedność w rodzinie o przyjaciół których mi brakuje.

avatar

Błagam o modlitwę o uzdrowienie Agnieszki z choroby nowotworowej

avatar

Szczęść Boże,
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego Narzeczonego Łukasza, aby w Jego sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciał i umiał na nowo pokochać mnie, i wrócił do mnie zgodnie z wolą Pana Boga.
Proszę dla Łukasza o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jego sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości. Proszę o Nasz ślub sakramentalny, o dar macierzyństwa. Aby miłość płynęła w Naszych sercach. Modlę się, żeby się wyleczył z nałogów razem z Bartkiem. Aby nasz problem finansowy i mieszkaniowy się rozwiązał. Proszę o szczęśliwe rozwiązanie mojej siostry Angelki, o zdrowego chłopczyka. Proszę o modlitwę również za moją drugą siostrę Agnieszkę, żeby zdała wszystkie egzaminy. Proszę o modlitwę za zdrowie moich Rodziców i najbliższych. Jezu Ufam Tobie. Bardzo dziękuję z całego serca za otrzymane łaski i ciche cuda.  Jestem w trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej.
Bóg zapłać. Amen

Wyślij komentarz