Skrzynka Modlitewna

Jeśli chcesz, abyśmy wsparły Cię modlitwą i prosiły Boga w twojej intencji, wyślij na
skrzynkę mailową
 
swoją prośbę – treść intencji.
PRZEZ MIESIĄC JEDNA Z NAS BĘDZIE SZCZEGÓLNIE OMADLAĆ TWOJĄ INTENCJĘ,
o czym napiszemy Ci w odpowiedzi na Twoją prośbę.
Jeśli chcesz, aby modlitwą wsparli Cię wszyscy odwiedzający naszą stronę- dopisz komentarz.

Komentarze 1 587 komentarzy

avatar

Jezu okaż nam miłosierdzie i litość,mnie i dzieciom i uzdrów nas,uwolnij,ochraniaj,pomóż we wszystkim,utwierdź w wierze,daj Ducha Św w obfitości,zanurzamy się cali w Twoim miłosierdziu przez Serce Maryi, ze wszystkimi naszymi chorobami,ranami,problemami,ulituj się nad nami w tym tygodniu miłosierdzia,udziel nam trwałej pomocy we wszystkich sprawach naszych tak żebym odzyskała poczcie bezpieczeństwa i żeby już nikt nigdy nie mógł zabrać mi dzieci ani stanąć nam na drodze do pobożnego życia prawdziwą wiara i miłością Boga i Maryi zawsze.proszę

avatar

Mateczka Kochana, jako najlepszej mamusi na świecie oddaje w opiekę moja córeczkę. Proszę Maryjo spraw by była spokojniejsza,grzeczniejsza ,by potrafiła się dogadać z rówieśnikami. Bardzo mi jest przykro jak widzę ze jest odrzucana przez swoją klasę i serce mnie boli bo nic nie potrafię sama z tym zrobić. Maryjo,otocz moja Hania swoją opieką. A ode mnie zabierz brak wiary w sama siebie oraz niepokój wewnętrzny. Prosze o miłość i jedność w rodzinie o przyjaciół których mi brakuje.

avatar

Błagam o modlitwę o uzdrowienie Agnieszki z choroby nowotworowej

avatar

Szczęść Boże,
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego Narzeczonego Łukasza, aby w Jego sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciał i umiał na nowo pokochać mnie, i wrócił do mnie zgodnie z wolą Pana Boga.
Proszę dla Łukasza o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jego sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości. Proszę o Nasz ślub sakramentalny, o dar macierzyństwa. Aby miłość płynęła w Naszych sercach. Modlę się, żeby się wyleczył z nałogów razem z Bartkiem. Aby nasz problem finansowy i mieszkaniowy się rozwiązał. Proszę o szczęśliwe rozwiązanie mojej siostry Angelki, o zdrowego chłopczyka. Proszę o modlitwę również za moją drugą siostrę Agnieszkę, żeby zdała wszystkie egzaminy. Proszę o modlitwę za zdrowie moich Rodziców i najbliższych. Jezu Ufam Tobie. Bardzo dziękuję z całego serca za otrzymane łaski i ciche cuda.  Jestem w trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej.
Bóg zapłać. Amen

avatar

Prosze o modlitwę o uzdrowienie dla Ewy oraz o spokój i zgodę w rodzinie

avatar

Proszę o modlitwe w intencji aby wszyscy chrześcijanie zorientowali się co jest grane i podejmowali boje modlitewne organizując się na wspólnych trzydniowych postach wraz z nieustającą modlitwą o wyzwolenie Polski z sił zła
Bo któż jak Bóg

avatar

Proszę Matko Niebieska, otocz swą opieką mojego synka. Daj mu zdrowie przede wszystkim, ale pomóż mu też w kontaktach z rówieśnikami.

avatar

Proszę o powrót do zdrowia mojego ciężko chorego taty Stanisława Szwaja.

avatar

Kochane Siostry,
proszę o modlitwę za córkę, aby znowu ufała Bogu, modliła się i nosiła szkaplerz. Proszę o jej nawrócenie, aby dostała sie do dobrej szkoły po 8 klasie. Proszę o pokój w rodzinie. Ilona

avatar

Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

avatar

Proszę o modlitwę za moich nieprzyjaciół, zwłaszcza za współpracowników za Justynę Kaczkowską, Wiolettę Chmielewską, Katarzynę Sowierszenko-Gil, za Mariusza Gąsiora i Pana Andrzeja o Łaskę Nawrócenia, uzdrowienia ciała i duszy, umocnienia Wiary, Opiekę Matki Boże i Światło Ducha Świętego podczas podejmowania decyzji i właściwe rozpoznawanie dobra od zła, o relacje międzyludzkie, w których będzie Boża Miłość. O Łaskę ciągłego Nawracania i umocnienia mojej wiary. Bóg zapłać za modlitwę…

avatar

Proszę o modlitwę w intencji Heleny Sajdak o szczęśliwy przebieg operacji i właściwe dalsze leczenie. Zdiagnozowany rak płuca prawego i oskrzela. operacja początek czerwca. Bóg zapłać, polecam modlitwie tez lekarzy operujących.

avatar

*Za dzieci nienarodzone I utracone w rodzinie
*O zgodę i miłość w rodzinie dla Jadwigi
*O zdrową ciążę dla Darii
*O uzdrowienie z nałogów dla Kornela
*O nawrócenie I przemianę życia dla rodziny I bliskich
*Za zmarłych z rodziny I bliskich
*Dziękuję Za łaskę wiary I uwolnienie z nałogów
*O przebaczenie I pojednanie z ojcem, matką I Krzysztofem S.
*O uzdrowienie dla Patrycji
*Dziękuję Za parafię Św A. Boboli I M.Kolbe w Londynie oraz parafię Podwyższenia Krzyża Św w Sułowie
* Dziękuję za wspolnoty AA, DDA ,Odnowę w Duchu Św, MiMJ, Nest, Szkaplerz Karmelitański
*O opiekę Matki Bożej dla wychowanków Domu Dziecka w Bartoszycach

avatar

Pokornie proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Eweliny i Filipka o dary dary Ducha świętego i jego moc w sakramencie chrztu świętgo .Amen.

avatar

Pokornie proszę o modlitwę za Eweliny i Filipka o dary dary Ducha świętego i jego moc oraz odcięcie od zła.Amen

avatar

Proszę o oddalenie pozwu rozwodowego mojej żony Marii.

avatar

proszę o modlitwę o łaskę zdrowia i dobrej pracy blisko domu

avatar

Bardzo proszę o modlitwę za zmarłego dziś ks Jana Nowaka CRL Bóg zapłać

avatar

Z serca proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej.

Wyślij komentarz