Skrzynka Modlitewna

Jeśli chcesz, abyśmy wsparły Cię modlitwą i prosiły Boga w twojej intencji, wyślij na
skrzynkę mailową
swoją prośbę – treść intencji.
PRZEZ MIESIĄC JEDNA Z NAS BĘDZIE SZCZEGÓLNIE OMADLAĆ TWOJĄ INTENCJĘ,
o czym napiszemy Ci w odpowiedzi na Twoją prośbę.
Jeśli chcesz, aby modlitwą wsparli Cię wszyscy odwiedzający naszą stronę- dopisz komentarz.

Komentarze 1 237 komentarzy

avatar

(Szcześć Boże. Błagam W INTENCJI z MIŁOŚCI o koniecznie GŁĘBSZĄ poprawe i uzdrowienie naszej relacj, a to zbyt ogromy stres aby tu opisac szczególy oraz oprócz tego JEST KONIECZNE jednocześnie ukrocenie wielu pewnych krzywd. Dziekuje bardzo. Z Panem Bogiem!) (SPECJALNIE W TYM WYRÓŻNIAM NAWROCENIE tej waznej sercu OSOBY Z OGROMNEGO ZłEGO WPŁYWU, a okupione byly sprawy juŻ wieloma POŚWIĘCENIAMI!)

avatar

O dar czystego serca ,całkowite zerwanie z grzechem oraz łaskę dobrej szczerej spowiedzi świętej.
Bóg zapłać za modlitwę.

avatar

O dar czystego serca ,całkowite zerwanie z grzechem, oraz łaskę dobrej szczerej spowiedzi świętej.
Bóg zapłać za modlitwę.

avatar

Proszę o łaskę zdrowia małego Franciszka,który doznał urazu głowy i za Michała,chorego na nerwice natręctw oraz o umocnienie dla rodziny Sabiny

avatar

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej relacji do rodziców, Boga, pogodzenia się z prawdą, abym umiała wybaczyć. Proszę także aby ten ból barku minął.

avatar

P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Jozefa prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

avatar

P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Jozefa prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

avatar

Proszę o modlitwę ażeby Bóg znalazł sposób żeby Michał przyjał Bożą miłość, proszę o nadzywczajną Bożą interwencję która przemieni Michała serce. Błogosławię w Imie Jezusa Chrystusa.

avatar

prosze o modlitwe o dar uwolnienia, rozeznania i wyzwolenia za zła Daniela, Marii, Andrzeja. O łaskę przemiany serc, wyrwania dumy, pychy i egoizmu dla Agnieszki,Darka,Michała, o wlanie w serca Bożego światła ktore pozwoli im zobaczyć swoje postępowanie w Bożym świetle prawdy. O przemiane serc i otworzenie się na Bożą miłość dla Kasi,Amelii,Wiktorii, Marii,Stanisława,Łukasza,Artura,Ani o wyproszenie dla nich sakrametu pojednania i Eucharystii.

avatar

Proszę o modlitwę w intencji uratowania i uzdrowienia małżeństwa Anny i Grzegorza, aby nie doszło do rozwodu ani separacji cywilnej. O odrodzenie się w nas pierwotnej miłości, szacunku, wzajemnej fascynacji, wierności i jedności małżeńskiej. O dar dialogu dla nas i przeprowadzenia szczerej, pojednawczej rozmowy. O szybki powrót męża do mnie i nasze szybkie pojednanie.

avatar

Prosze omodlitwe za mnie aby Bog dawał mi siłe w trwaniu na drodze Chrystusa, chronił mnie przed pokusami, dawał prawdziwą ufność żebym nie bluźniła w cierpieniu i wszystko znosiła z pokorą i miłością. O rozwoj mojej wiary i miłości do Boga.

avatar

Proszę o dobrą pracę i dobrego męża, o założenie szczęśliwej rodziny

avatar

Błagam o modlitwę o rozwiązanie wszystkich problemów oraz uzdrowienie mojej sytuacji finansowej i możliwość spłaty wszystkich zobowiązań oraz pozytywny wynik odwołania i dostanie sie na studia syna.Błagam o odzyskanie radości z życia

avatar

prosze o modlitwe o uwolnienie Michała z wszelkich wezłów zła oraz o doprowadzenie nas do sakramentu małżenstwa w Bożej jedności i miłości dla nas. Prosze również o łaskę zdjęcia łusek pychy, dumy, fałszu , egoizmu z naszych oczów oraz z oczów naszych bliskich w rodzinach ażeby nastało przebaczenie i zgoda. O ochronę dla dzieci w naszych rodzinach aby rosły w czystosci i poprawnych wzorcach obdarzane miłością i wsparciem rodziców ziemskich i Boga. O Boże błogosławieństwo dla nas. Błogosławie modlącym w Imię Chrystusa.

avatar

prosze o modlitwe w intencji uwolnienia calej mojej rodziny od zlych duchow od zniewolenia i dreczenia

avatar

Prosze o modlitwe za malzenstwo Magdy i Grzegorza w sprawie rozwodowej,ochrone nierozerwalnosci malzenskiej,cudowne uzdrowienie i nawrocenie –za Marcina o stala prace i pomoc w trudnych sprawach i wyborach,radosc zycia,by nie byl sam–za Grzegorza,Rafala,Aline,Tadeusza,o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranien i zniewolen i nawrocenie–za Piotra,by zgodzil sie chrzest sw. corki Nadii.

avatar

W intencji Jerzego -lat 39-chorego na raka z przerzutami.

avatar

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa o zdrowie, potrzebne łaski i naturalnie poczęte potomstwo.

avatar

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia i prawidłowego rozwoju wnuka Antoniego. Panie obdarz go mądrością, spokojem i radością a jego rodziców i brata zdrowiem, cierpliwością i miłością do jego.

avatar

Proszę o modlitwę w intencji chorej babci Wiesławy

avatar

Panie Jezu proszę Cię o uwolnienie z konsekwencji przekleństwa, złorzeczenia, wszelkiego zła i grzechu dla mnie mojej rodziny krewnych i naszych przyjaciół i wyzwolenie od zła i wypełnienie się Bożej woli w naszym życiu
Pokornie proszę przebacz nam Panie Jezu. Dziękujemy Ci z całego serca za Twoje Miłosierdzie, Miłość i Opatrzność względem nas
Proszę Cię również za duszami w czyśćcu cierpiącymi Tobie znanymi
Jezu Ufamy Tobie

Wyślij komentarz