Skrzynka Modlitewna

Jeśli chcesz, abyśmy wsparły Cię modlitwą i prosiły Boga w twojej intencji, wyślij na
skrzynkę mailową
 
swoją prośbę – treść intencji.
PRZEZ MIESIĄC JEDNA Z NAS BĘDZIE SZCZEGÓLNIE OMADLAĆ TWOJĄ INTENCJĘ,
o czym napiszemy Ci w odpowiedzi na Twoją prośbę.
Jeśli chcesz, aby modlitwą wsparli Cię wszyscy odwiedzający naszą stronę- dopisz komentarz.

Komentarze 1 648 komentarzy

avatar

Proszę o Laski miłości uzdrowienie mojego Serca do realizacji z Kobietami proszę o dobrą Żone przez Króla Miłości Jezusa Boga Amen

avatar

W intencji Zuzi proszę o potrzebne łaski, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego oraz wypełnianie woli Bożej. Jezu ufam Tobie. Jezu Ty się tym zajmij.
W intencji Grzegorza proszę o potrzebną łaskę wyzwolenia, czystego serca, uzdrowienia. Wypełnianie woli Bożej, nawrócenie i wiarę w Ewangelię,opiekę Maryi i Boże Miłosierdzie oraz dobre ugruntowanie, ukształtowanie na dobrego męża i ojca. Zawierzenie całego swojego życia panu Jezusowi. Pomoc Świętego Józefa w znalezieniu dobrej dziewczyny na żonę zgodną z wolą Bożą. Pomoc i wstawiennictwo Św. Antoniego Św. Józefa, Św Floriana, Św. Teodora, Św. Charbela, Św. Maksymiliana Maria Kolbe, Św. Urszuli, Św. Rity, Św. Faustyny.

avatar

Prosze o modlitwe w intencji azebym mogła być w Bogu wiadomej wspolnocie modlitewnej.aby Bog znalazł dla mnie posługę oraz uzdolnił mnie do niesienia Bożej miłości dla ludzi. O łaskę wyproszenia spowiedzi generalnych dla osob z mojej rodziny, przemiany serc.

avatar

Uleczenie choroby skóry oraz wyjście z nałogów i depresji

avatar

proszę o modlitwe za siebie i Michała, o siły, mądrość, pokorę, miłość i wiarę. W intencji naszych rodziców, siostr ,braci i dzieci w rodzinie. Za Beate i Sławka oraz za Łukasza ktory jest w wiezieniu. O łaskę otrzymania sakramentu chrztu dla Maksymiliana oraz za wszystkie dusze w czyssccu cierpiące z naszych rodzin. O wyproszenie dobrych relacji i milosci z Bogu wiadomymi osobami. 

avatar

Szczęść Boże
proszę o modlitwę o łaskę odwagi do dokonywania dobrych zmian w moim życiu, o światło Ducha świętego na moje życie i na moje powołanie, żebym poszła w dobrym kierunku i odrzuciła niepotrzebne rzeczy, które oddalają mnie od realizowania Bożej woli w moim życiu

Bóg zapłać
Agnieszka

avatar

Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża o łaski uzdrowienia naszego życia małżeńskiego i rodzinnego, wzajemnej miłości, szacunku i przebaczenia, aby uchronic go przed złem i grzechem i, aby odnalazł droge do mnie aby odezwal sie w zgodzie

avatar

Proszę o modlitwę w intencji: o oddalenie pozwu rozwodowego mojej żony Marii.

avatar

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego związku z bliską Osobą, żebyśmy mogli wreszcie się porozumieć i prawdziwie pokochać, a nie ranić się milczeniem i niedomówieniami.

avatar

Proszę Cię Matko Boża Różańcowa przez Twoje wstawiennictwo niech Twój miłosierny Syn Jezus Chrystus uwolni mnie od wszelkich chorób duszy i ciała.
Proszę o uzdrowienie mnie z chorób psychicznych, depresji, nerwicy, uzależnień.
Boże tylko w Tobie ma siła.
Beata

avatar

Proszę o modlitwę w intencji Magdaleny o łaskę zdania egzaminów na studiach oraz o gorliwe i rzetelne wypełnianie swoich obowiązków, o radość życia, o pełnię Darów Bożych dla niej.

Prosi mama
Bóg zapłać

avatar

Proszę o modlitwę za moich synów o uzdrowienie i uwolnienie z uzależnień i dar wiary.
O rozeznanie dla nas rodziców co mamy robić.

avatar

Matko Boza Rozancowa prosze o zdrowie fizyczne i psychiczne dla mnie ,bym mogla zyc bez bolu .Prosze o blogoslawienstwo dla naszego malzenstwa ,w ktorym jestem nieszczesliwa,nie ma wiezi,nie ma szczerosci brak dialogu,zrozumienia,prawdziwej milosci malzenskiej ,brak wsparcia ,ja musialam dostosowywac do wymogow i jego sposobu zycia ( mieszkam we Francji) Matko ratuj popadlam w depresje,utracilam wiare,nadzieje,radosc z zycia.Nie dam rady Matko bez Twojej pomocy i Twojego Syna.

avatar

Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla Kingi, Dominiki, dla Oli i jej męża z dziećmi. Bóg zapłać

avatar

Prosze o modlitwę o uzdrowienie mamy Elżbiety po złamaniu i operacji ręki i ustanie bólu ręki i o pozytywny wynik konsultacji lekarskiej.

avatar

Panie Jezu,Matko Boża,proszę o dar Nieba dla rodziców: śp.Wiesławy Dawidowicz-Szulc i śp.Mirosława Szulc.
Intencja od córki Natalii.

avatar

Mieszkam z rodzicami mam 33 lata nie mam żony, dziewczyny ani pracy w chwili obecnej.
Ojciec chce mnie wyrzucić z domu jestem dla niego darmozjadem, powiedział że nigdy nie byłem jego synem i nie chce mieć takiego syna. Boje się że zostanę bezdomnym. Proszę o modlitwę za mnie o znalezienie dobrej stałej pracy.

avatar

O Najświętsza Pani Jasnogórska i Święty Peregrynie , z ufnością,
błagam WAS, o wstawiennictwo do Pana Boga Naszego, Jezusa Chrystusa,
o dalsze pozytywne moje wyniki badań, jako Wielki Cud odsunięcia widma
podejrzewanej choroby i Wielkiego Miłosierdzia Bożego dla mnie.
Jezu Ufam Tobie ….

Janusz z Torunia

avatar

O dobre rozwiązanie sptaw zawodowych, bez niepotrzebnych konfliktów i wyjaśnień.
Spokojny czas w domu,

avatar

O łaskę nawrócenia, przemianę serca i życia oraz przystąpienie do sakramentów dla Damiana

Wyślij komentarz